Závlahové systémy

Základní podmínkou pro existenci zdravého krásného trávníku osázeného rostlinami je dostatek vody.

Nejnáročnější na pravidelný a přiměřený přísun srážek jsou zahrady mladé, čerstvě založené. Ekonomickým a efektivním řešením je instalace automatického závlahového systému, který dokáže včas a ve správném množství dodat Vaší zahradě potřebnou zálivku.

Mezi zásadní výhody automatických závlahových systémů patří:

  • automaticky řízený systém je ovládán čidlem srážek, které v případě dostatečné vlhkosti půdy závlahu nespustí
  • možnost závlahy v nočních hodinách (menší výpar vody, voda má v noci přijatelnější teplotu pro zavlažovaný povrch)
  • úspora času oproti ručnímu zalévání
  • ekonomičtější řešení díky rovnoměrné a cílené zálivce

Závlahové systémy vám mohou ušetřit mnoho starostí a času, a zároveň dodají rostlinám a další zeleni optimální vláhu, kterou potřebují. Díky těmto systémům se tedy můžete věnovat důležitějším věcem a budete mít jistotu, že vaše zahrada má přesně to, co potřebuje, a to i v nočních hodinách, kdy je pro zavlažování trávníku a vysazených rostlin ideální doba.

Jelikož víme, že důkladně provedený návrh závlahového systému hraje pro následnou funkci a efektivitu zásadní roli, přistupujeme ke každé zakázce vždy individuálně.

Postaráme se o odbornou montáž závlahového systému, kterou provedou zkušení pracovníci s potřebnou praxí. Po montáži vám rádi vysvětlíme jeho funkce a nastavení.

V případě zájmu poskytujeme také poradenskou činnost. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů, rádi vám je zodpovíme.

Mám zájem o Vaše služby

Závlahové systémy

Instalace automatických zahradních závlahových systémů