Okrasné zahrady - návrh a realizace

Máte v úmyslu oživit svou zahradu, ale nevíte jak se této přestavby chopit? Případně máte spoustu nápadů, ale raději si necháte odborně poradit? Ať už se pro realizaci okrasné zahrady rozhodnete z kteréhokoliv důvodu, rádi vás vyslechneme a připravíme pro vás hned několik variant, ze kterých si určitě vyberete. Nabízíme kompletní navržení vaší okrasné zahrady i s její důkladnou realizací.

Okrasná zahrada potřebuje před realizací kvalitní přípravu. A nejen tu terénní. Společně projdeme různá řešení a vybereme jen to nejlepší pro vás a vaší zahradu. Návrh okrasné zahrady musí splňovat všechna kritéria, která společně stanovíme, a zároveň je třeba dodržet soulad s okolní krajinou.

Květiny jsou základ

Okrasné rostliny tvoří základ realizované zahrady. Je potřeba vybrat takové rostliny, které budou nejen vhodné pro vybraný styl zahrady, ale také takové, kterým se bude ve vybraném prostředí dobře dařit. Z naší strany je velmi důležité ke každému zákazníkovi i zahradě přistupovat individuálně. Představy se tak mohou u společného navrhování v některých bodech lišit. Základní koncept, který si ale stanovíte, zůstane vždy zachován.

Jezírko patří do okrasné zahrady

Velmi oblíbené u okrasných zahrad jsou v dnešní době zahradní jezírka. Nejenže vaší zahradu zkrášlí, ale také vytvoří ideální místo pro vaší relaxaci a odpočinek. Zahradní skalky naopak utvoří různobarevnou mozaiku, která navodí příjemnou atmosféru. Nebojte se experimentovat.

Údržba zahrady

Pro správu vaší okrasné zahrady nabízíme také celoroční údržbu. Zajistíme pro vás veškeré zahrádkářské práce. Pravidelně se vám budeme například starat o vysázené rostliny, o sekání trávy i prořezávání stromků. Vy si jen budete moci chodit do své zahrady načerpávat tolik potřebnou sílu po náročném dni v práci a zároveň dobíjet energii pro dny následující.

Kontaktujte nás

Okrasná zahrada před domem je první, čeho si všimne vaše návštěva, kolemjdoucí i sousedé. Mít překrásnou zahradu je snem každého zahrádkáře. My vám s tímto snem pomůžeme. Péče o okrasné zahrady Brno a jeho okolí jsou naším denním chlebem. Proměňte okolí svého domu jednou provždy.

Mám zájem o Vaše služby