Terasovité zahrady - návrh a realizace

Chtěli byste mít krásnou terasovou zahradu? Spojte se s odborníky. Navrhujeme a realizujeme terasové zahrady, zahrady ve svahu, ozdobné palisády, rostliny vhodné do výsadeb ve svahu a dalšími službami spojenými s vaší zahradou.

Terasové zahrady Brno

Naše pole působnosti je především v Brně a jeho okolí. Máme však techniku na to dojet po celé České republice. Naši pracovníci jsou plně proškoleni, neustále se vzdělávají a sledují nejnovější trendy. Dlouholetá praxe v oboru z nás dělá skutečné odborníky na zahrady.

Z vaší terasy dokážeme vytvořit kouzelné místo, na které se budete chtít vracet. Pobyt v přírodě je člověku prospěšný, my vám přírodu dokážeme přivést k vám domů. Trend Outdoor Living stále sílí, i proto jsme se rozhodli zprostředkovat ho i vám. Zastřešené letní zahrady vás přesvědčí všestranností a hlavně úchvatným designem.

Realizace terasové zahrady

Realizujeme terasové zahrady v jakémkoliv terénu. Zahrada ve svahu má svá specifika, stejně tak rostliny vhodné do výsadeb ve svahu. Ozdobné palisády a obrubníčky umocní dojem z realizace zahrady.

Každá realizace ale vyžaduje důkladnou přípravu. Naši architekti nejprve prozkoumají vaší zahradu a promyslí co je pro vaši zahradu a styl nejlepší. Je důležité propojit jednotlivé zahradní detaily s ostatními prvky, abychom zachovali, případně nově vystavěli, tvář celého pozemku. Návrhy pokračují výběrem rostlin, které se slučují s nejen s okolní krajinou, ale také s povětrnostními podmínkami. V neposlední řadě musí vaše terasová zahrada kvést po celý rok. I proto se výsadba zaměřuje na mix rostlin, které se budou po celý rok významně střídat a doplňovat.

Kontaktujte nás

Pokud uvažujete o terasové zahradě, spojte se s námi. Rádi se podepíšeme i pod vaši zahradu, která bude od teď sloužit jen vám a vašemu odpočinku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Mám zájem o Vaše služby