Výběr typu zahrady

Máte postavený nový rodinný dům a řešíte svou zahradu? Plánujete přestavbu současné zahrady a potřebujete pomoci s návrhem i realizací? Obraťte se na nás. Již řadu let se zabýváme návrhy, realizací i údržbou všech možných typů zahrad. Pokud chcete zahrádku i například na střeše svého domu, rádi vám váš sen pomůžeme splnit.

Nevíte si rady, jaký styl zahrady je pro váš dům vhodný? Přijďte se k nám poradit a určitě společně vybereme to nejlepší možné řešení. Máme pro vás připraveno hned několik druhů zahrad pro realizaci.

Typy zahrad:

Okrasné zahrady

Okrasná zahrada bývá u nás jednou z nejoblíbenějších. Krásné skalky, plynulé tvary, chodníčky, pestrobarevné různorodé rostliny. Většinou jde o dílo vlastní fantazie. I tato zahrada však někdy potřebuje zásah externí firmy, aby si zachovala svou trvalou tvář. Pro tyto případy nabízíme jednorázové úpravy nejen všelijakých rostlin, ale také úpravy terénního charakteru.

Moderní zahrady

Současná moderní zahrada dnes sází především na jednoduchost, s jemným nádechem minimalismu. Jasně dané, kolikrát až pravoúhlé a uhlazené tvary. Vybudovat podobnou zahradu dá již větší práci. Je třeba dbát na každý detail, aby byl výsledek ucelený. Pro tyto zahrady je vhodná dlouhodobější péče, aby si zahrada zachovala svou tvář po co nejdelší možné období.

Japonské zahrady

Japonská zahrada je jako z pohádky. Asijská architektura je odlišná, přitom tolik oblíbená. V kombinaci se zahradními jezírky vykouzlí nezapomenutelný zážitek. Krátké mostky dokládají podstatu zahrady. Japonská zahrada, to jsou skalky s drobnými rostlinkami v absolutní harmonii se vzrostlejšími stromky či tújemi. Krásně vynikne na rozlehlejších zahradách, ale svou kouzelnou různorodostí je vhodnou i na menší zahrádky.

Anglické zahrady

Anglická zahrada jednoznačně charakterizuje drsný kraj britského souostroví. Kamenné chodníčky, kamenné skalky a barevné prolínající se keře společně s květinami vytvoří příjemné místo pro posezení s odpoledním čajem o páté. Ukryjte si lavičku pod zarostlou skalku a nechte se pohltit atmosférou, kterou dokáže vykouzlit jen pravá anglická zahrada.

Venkovské zahrady

Venkovská zahrada potěší každého svou různorodostí. Luční kvítí, i ne tolik běžné rostlinky, obohacené stromy nejen z našich luhů a hájů v jediném uceleném svazku. Ve venkovské zahradě si každý najde svůj kout pro odpočinek a relax po náročném dni v práci. Usaďte se pod právě rozkvetlý strom, otevřete svou oblíbenou knížku a nadýchněte se pohody kolem sebe.

Zahrada je to první, co uvidí každý návštěvník při vstupu na váš pozemek. Je to místo, kde máte najít svůj klid na odpočinek. Je to místo, které je třeba si hýčkat, protože zahrada vám předá tu správnou energii pro další činnosti. Je proto důležité svou zahrádku udržovat v dobré kondici. Nabízíme pravidelnou údržbu vaší zahrady s možností úprav i kompletních proměn. Realizace zahrad Brno nebyla nikdy dostupnější.

Mám zájem o Vaše služby