Zahradní architektura

Zahradní architektura

Zahradní architektura dbá na to, aby zahrada nepostrádala funkční hodnoty a zároveň působila jako příjemný estetický celek. Cílem je tedy zkrášlení prostoru zahrady nejrůznějšími architektonickými prvky, které ji ozvláštní a vytvoří z ní unikátní místo pro odpočinek těla i duše.

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám rádi připravíme projekt zahradní úpravy o jakékoliv velikosti, který s ohledem na harmonii s okolím co nejvíce propojí Vaše bydlení se zelení.

Zabýváme se návrhy a realizacemi výstavby všech zahradních typů, od založení nových zahrad nebo obnovy stávajících, přes firemní objekty až po veřejná prostranství. Provádíme veškeré práce k vytvoření díla dle Vašich individuálních přání a požadavků.

K pracím využíváme kvalitní materiál a moderní techniku, abychom docílili vaší maximální spokojenosti s hotovým dílem.

Práce většinou začínají vyčištěním plochy od odpadů a nežádoucích dřevin. Při následujících terénních úpravách dosahujeme budoucího tvaru zahrady, můžeme připravit i základy pro případné zahradní či koupací jezírko , která stále patří mezi nejoblíbenější prvky zahradní architektury. Postaráme se také o vybudování fontánek či vodopádů jakýchkoliv velikostí. Poté zabudujeme automatické závlahy, pozemek urovnáme, zkypříme a položíme kamennou dlažbu nebo postavíme zídky.

Na závěr vysadíme rostliny, záhon zamulčujeme kůrou, provedeme pokládku travních koberců nebo založeni travní plochy.

Pečlivě pro vás sledujeme nejnovější trendy v oblasti zahradní architektury, abychom mohli uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Kontaktujte nás

Pokud si nevíte rady se svojí zahradou, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme s nejvhodnější řešením přesně pro vaši zahradu. Po úvodní konzultaci Vám vypracujeme osazovací plán s cenovou kalkulací realizace zahrady.

Zabýváme se také jednorázovými či pravidelnými úpravami zahrad během celého roku.

Mám zájem o Vaše služby

Zahradní architektura

Zahradní architektura
Zahradní architektura
Zahradní architektura
Zahradní architektura
Zahradní architektura
Zahradní architektura