Zakládání zahrad a zeleně

Zakládání zahrad

Založení zahrady může být docela obtížná záležitost, zvláště pak pokud toužíte po perfektním vzhledu. Zahrada je místem, které má sloužit k odpočinku těla i duše, a proto by měla mít harmonický vzhled, který vám dovolí uvolnit se a relaxovat.

Jako odborníci víme, že zahrada potřebuje zvláštní péči, především, co se týče jejího založení, a právě proto vám nabízíme naše profesionální služby.

Kompletní rekonstrukce zahrad

Naše služby zahrnují nejen zakládání zahrad všemožných tvarů a velikostí, ale také rekonstrukci již stávajících zahrad. Těchto služeb můžete využít během celého roku.

Vždy se řídíme přáním našeho klienta, ovšem rádi Vám také poradíme, vše zkonzultujeme a najdeme ideální řešení přesně pro Vás. Žádný požadavek pro nás není problémem, proto nás neváhejte kontaktovat i v případě atypických požadavků.

Neustále pro vás sledujeme nové trendy v oblasti zakládání zahrad, trávníků či zahradní architektury a zabýváme se i moderními možnostmi.

Dnes je nejdůležitější soukromí a pocit bezpečí. Toho však bez plotu nelze dosáhnout. Nejste-li však příznivci betonových, dřevěných, či kovových plotů, obraťte se na nás. Soukromí Vám můžeme zajistit vytvořením živých plotů, jak jehličnatých, tak i listnatých, které doplníme ještě kvetoucími keři a trávníky, pro bezchybný vzhled Vaší zahrady.

Zahradní fontány, jezírka, vodopády

Zabýváme se také zahradní architekturou. Vaši zahradu dokážeme ještě více zútulnit prostřednictvím jezírek, fontánek, vodopádů, skalek a tak podobně.

Založení bezúdržbové zahrady

Velkým hitem jsou také tzv. bezúdržbové zahrady. Především proto, že krásně vypadají a potřeby na jejich údržbu jsou minimální. Jsou tedy ideální pro všechny milovníky zahrad s nedostatkem času.

Okrasné i užitkové zahrady

A pokud nejste fanoušek okrasných zahrad a preferujete spíše užitek, rádi Vám vytvoříme i klasickou českou zahradu s ovocnými stromky.

Rádi se o vaši zahradu postaráme i během roku. Poskytujeme také pravidelné či jednorázové služby v oblasti údržby a péče o zeleň.

Mám zájem o Vaše služby