Anglické zahrady - návrh a realizace

Anglická zahrada, často označovaná i jako anglický park, je velmi oblíbeným typem zahrady, který vznikl již v počátcích 18. století. Plynule nahradil francouzskou zahradu, která je známá svým smyslem pro symetrické tvary květin i dřevin. Anglická zahrada je oproti tomu více rozmanitá, více přírodnější. U anglické zahrady najdete zakřivené cestičky, kamenné cesty, potůčky i jezírka, skalky, zkrátka vše co znázorňuje drsný anglický kraj. Přírodní krajinářské prvky jsou ochuzené o romantické prvky, naopak se vysazují různorodé dřeviny, pracuje se více s terénem a jeho nerovnostmi. Tím ale rozhodně neztrácí na půvabu a jednoduchosti.

Důvody proč zvolit anglickou zahradu

Základní myšlenkou anglické zahrady je touha po přírodě a její přirozenosti. To si velmi důkladně uvědomujeme, a proto našim zákazníkům tvoříme originální anglické zahrady, které směle kopírují přírodu v okolí, ale zároveň jí vdechnou zmíněnou rozmanitost. Anglická zahrada před domem sklidí obdiv sousedů, zároveň nabádá k detailnímu prozkoumání. Anglická zahrada rostliny přímo přitahuje. S jejich výsadbou vám velmi rádi pomůžeme. Hlavně pestrost je totiž základem krásné anglické zahrady.

Zahrady Skoupý realizuje anglické zahrady pro Brno a okolí. Dbáme na přání našich zákazníků a vždy se snažíme najít jen to nejlepší řešení. Uvědomujeme si finanční náročnost, a proto pracujeme s návrhem až do jeho úplného schválení. Přijďte se podívat a přesvědčte se, že za nás mohou skutečně mluvit jen výsledky a spokojení zákazníci, kteří se k nám s jejich novými nápady rádi vracejí.

Kontaktujte nás

Máte-li v úmyslu pustit se do realizace anglické zahrady, neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Ještě dnes můžete začít svou zahradu proměňovat v něco kouzelného. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o Vaše služby